سینی رضا قوچان نژاد و همسرش رضا قوچان نژاد

سینی: رضا قوچان نژاد و همسرش رضا قوچان نژاد قوچان نژاد خواننده بازیگر ازدواج قدردانی عروسی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خط خوردن سیدجلال بزرگترین ظلم به تیم ملی بود ، آقای کی‌روش سر 4 بازیکن استقلال را بریدی!

عضو هیات مدیره کلوب استقلال با تمجید از عملکرد دو ستاره سرخابی خط خورده از تیم ملی از کی‌روش خواست از این تصمیم اشتباه بازگردد. 

خط خوردن سیدجلال بزرگترین ظلم به تیم ملی بود ، آقای کی‌روش سر 4 بازیکن استقلال را بریدی!

آقای کی روش سر 4 بازیکن استقلال را بریدی! / خط خوردن سیدجلال بزرگترین ظلم به تیم ملی بود

عبارات مهم : بازیکن

عضو هیات مدیره کلوب استقلال با تمجید از عملکرد دو ستاره سرخابی خط خورده از تیم ملی از کی روش خواست از این تصمیم اشتباه بازگردد.

حسن زمانی عضو هیئت مدیره استقلال در گفت و گو با ایلنا در خصوص خط خوردن وریا غفوری و سیدجلال حسینی از تیم ملی اظهار داشت: از شب گذشته هنوز نمی توانم این عنوان را هضم کنم آخر این چه حرکتی بود کارلوس کی روش انجام داد و شما رسانه ها هم خیلی راحت از کنار این عنوان عبور کردید.

وی ادامه داد: سر چهار بازیکن ما را بریدند و بزرگترین ظلم را به تیم ملی کردند البته فکر می کنم هنوز کادر فنی تیم ملی وقت جهت اشتباه این جبران دارند و امیدوارم هر چه سریعتر این بازیکنان به اردو دعوت شوند.

خط خوردن سیدجلال بزرگترین ظلم به تیم ملی بود ، آقای کی‌روش سر 4 بازیکن استقلال را بریدی!

زمانی ادامه داد: حسینی عالی ترین دفاع کشور عزیزمان ایران در سال گذشته بود. حسین حسینی می توانست درواز بان تیم ملی در جام جهانی باشد وریا غفوری هم که دیگر نیازی به تعریف کردن ندارد. امیدوارم فدراسیون با این عنوان برخورد کند.

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz