سینی رضا قوچان نژاد و همسرش رضا قوچان نژاد

سینی: رضا قوچان نژاد و همسرش رضا قوچان نژاد قوچان نژاد خواننده بازیگر ازدواج قدردانی عروسی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بعضی‌ها دوست ندارند حال مردم خوب باشد

حامد محمدی با ابراز خوشحالی از نمایش فیلم «اکسیدان» در اهواز خطاب به مخاطبان خود گفت: بعضی اصولا با خنده مخالف هستند و ممنونم که با توجه به نبود امکان نمایش این

بعضی‌ها دوست ندارند حال مردم خوب باشد

بعضی ها دوست ندارند حال مردم خوب باشد

عبارات مهم : اهواز

حامد محمدی با ابراز خوشحالی از نمایش فیلم «اکسیدان» در اهواز خطاب به مخاطبان خود گفت: بعضی اصولا با خنده مخالف هستند و ممنونم که با توجه به نبود امکان نمایش این فیلم در ۹۰ سالن سینمای حوزه هنری، از آن حمایت می کنید.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی«اکسیدان»، روز گذشته ۳ شهریور ماه، جواد عزتی و حامد محمدی بازیگر و کارگردان فیلم سینمایی «اکسیدان» از ساعت ۱۶ تا ۲۲ با مخاطبان سینما ساحل اهواز به دیدن این فیلم نشستند.

بعضی‌ها دوست ندارند حال مردم خوب باشد

در این اکران مردمی جواد عزتی گفت: خوشحالم که فیلم را با شما می بینم چون اهواز یکی از شهرهای مورد علاقه من است که خاطرات خوبی از این شهر دارم و امیدوارم از فیلم هم لذت برده باشید.

او با تقدیر از حمایت مردم از سینما ادامه داد: طبعا بسیاری از مردم هنوز فیلم را ندیده اند و منتظر نسخه شبکه نمایش خانگی «اکسیدان» هستند. از طرف ما به اطرافیانتان که منتظر سی دی فیلم هستند بگویید منتظر نباشند چون در سینما فیلم دیگری است و چند دقیقه ای جهت نمایش خانگی کوتاه خواهد شد.

حامد محمدی با ابراز خوشحالی از نمایش فیلم «اکسیدان» در اهواز خطاب به مخاطبان خود گفت: بعضی اصولا با خنده مخالف هستند و ممنونم که با توجه به نبود امکان نمایش این

حامد محمدی نویسنده و کارگردان این فیلم سینمایی نیز گفت: من هم خوشحالم که فیلم را با شما می بینم و فکر می کنم امروز در عالی ترین شهر جهانم.

او ادامه داد: تلاش کردیم دو ساعت حالتان را خوب کنیم. هر چند مشکل های زیادی مجبور شدیم و البته نمی خواهم از ناراحتی و فشارهای این مدت برایتان بگویم، ولی بعضی دوست ندارند مردم حالشان خوب باشد و تفریح کنند و اصولا با خنده مخالف هستند. فیلم ما در سینماهای حوزه هنری تحریم شده است است و در ۹۰ سالن حوزه هنری امکان نمایش فیلم نیست بعد ممنونم که در این شرایط از فیلم حمایت می کنید.

واژه های کلیدی: اهواز | سینما | نمایش | سینمای | اکسیدان | سینمایی | فیلم سینمایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz