سینی رضا قوچان نژاد و همسرش رضا قوچان نژاد

سینی: رضا قوچان نژاد و همسرش رضا قوچان نژاد قوچان نژاد خواننده بازیگر ازدواج قدردانی عروسی

شاهزاده هری , از لیدی گاگا تا, چهره‌های مشهوری که از اختلال‌های روانی‌شان می‌گویند

سلبریتی های جهانی می خواهند تابوی حرف زدن از بیماری های معنوی و روانی را بشکنند. از لیدی گاگا گرفته تا میشل ویلیامز، کیتی پری، ماریا کری و شاهزاده هر..

ادامه مطلب

اکران فیلم تازه «تارانتینو» با بازی برد پیت و لئوناردو دی‌کاپریو

اکران فیلم تازه تارانتینو که با بازی برد پیت و لئوناردو دی‌کاپریو ساخته می‌شود، اندکی جلوتر شروع می‌شود تا از تعطیلات تابستانی بیشترین بهره را ببرد. ..

ادامه مطلب

پوستر فیلم سینمایی «در وجه حامل» رونمایی شد

پوستر فیلم سینمایی «در وجه حامل» به کارگردانی بهمن کامیار در آستانه اکران عمومی، با طراحی روژان ایرجی رونمایی شد. پوستر فیلم سینمایی «در وجه ..

ادامه مطلب

کمدی یا تریلر؟! , خندوانه

چند روزی است که آنونس فصل تازه برنامه «خندوانه» در شبکه نسیم انتشار یافته است که قرار است از امشب ساعت ۲۳ نخستین قسمت آن روی آنتن این شبکه برود. ولی توصیه..

ادامه مطلب

گلزار و بیات تنها گزینه های قطعی سریال «دل»

بابک کایدان نویسنده سریال «دل» در گفت و گو با بانی فیلم در خصوص فیلمنامه سریال عنوان کرد: نگارش فیلمنامه به همراه برادرم میثم کایدان در حال انجام است و ..

ادامه مطلب

فیلمبرداری فیلم «برمودا» امروز در پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شد

در حال حاضرفیلم با عوض کردن کارگردانی آن از آرش معیریان به رهبر قنبری امروز در پایتخت کشور عزیزمان ایران کلید خورد. فیلمبرداری فیلم «برمودا» ام..

ادامه مطلب

مردم رغبتی جهت دیدن سریال ها ندارند / سحر زکریا

وقتی تهیه کننده ای همان اول می گوید بودجه نداریم،من بازیگر انگیزه ای جهت کار کردن پیدا نمی کنم. سحر زکریا: مردم رغبتی جهت دیدن سریال ها ندارند ..

ادامه مطلب

اول باید آرتیست باشی، بعد بازیگر / سارا بهرامی

سارا بهرامی بعد از این که با سریال «پروانه»ی جلیل سامان آشنا شد و به چشم آمد، در سریال «پرده نشین» و چند فیلم دیگر از جمله «گیتا»، «خانه ای در خیابان چهل ..

ادامه مطلب

بعضی‌ها دوست ندارند حال مردم خوب باشد

حامد محمدی با ابراز خوشحالی از نمایش فیلم «اکسیدان» در اهواز خطاب به مخاطبان خود گفت: بعضی اصولا با خنده مخالف هستند و ممنونم که با توجه به نبود امکان نما..

ادامه مطلب