سینی رضا قوچان نژاد و همسرش رضا قوچان نژاد

سینی: رضا قوچان نژاد و همسرش رضا قوچان نژاد قوچان نژاد خواننده بازیگر ازدواج قدردانی عروسی

گت بلاگز اخبار حوادث می بخشمت چون هنوز هم دوستت دارم ، لحظه تماشایی پیرزن مالباخته با سارقان, تو را که مثل دخترم دوست داشتم

ساعت 10 صبح یکشنبه هفته گذشته در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های 110 راجع به یک دزدی مسلحانه، مأموران وارد خانه‌ای در خیابان گوهردشت کرج شدند و بانوی سالخورده‌ا

لحظه تماشایی پیرزن مالباخته با سارقان/ تو را که مثل دخترم دوست داشتم؛می بخشمت چون هنوز هم دوستت دارم

عبارات مهم : پیرزن

ساعت 10 صبح یکشنبه هفته گذشته در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های 110 راجع به یک دزدی مسلحانه، مأموران وارد منزل ای در خیابان گوهردشت کرج شدند و بانوی سالخورده ای را دیدند که به وسیله مهاجمان مسلح بشدت مصدوم شده است بود.

کشور عزیزمان ایران نوشت:در نخستین مرحله تحقیقات، کارآگاهان دریافتند سارقان در لباس پلیس و با اسلحه قلابی وارد منزل این زوج سالمند شده است اند. مأموران بعد از صورت نگاری دزدان، پنج تن از اعضای این باند- چهار مرد و یک زن جوان-را دستگیر کردند.

در بازجویی از متهمان مشخص شد اعضای این باند قبل از اجرای نقشه سرقت، از زن جوان که قبلاً به عنوان مستخدم خانگی هرازگاهی به منزل زوج سالمند رفت وآمد داشته است اطلاعات مورد نیاز را راجع به اموال و دارایی این همسران سالخورده کسب کرده اند.

می بخشمت چون هنوز هم دوستت دارم ، لحظه تماشایی پیرزن مالباخته با سارقان, تو را که مثل دخترم دوست داشتم

زن همسایه طبقه دوم که با شنیدن سروصدای عجیب از داخل منزل این زوج ترسیده و بسرعت با پلیس تماس گرفته بود راجع به ماجرا گفت: «تقریباً تازه از خواب بیدار شده است بودم که سروصدای عجیبی را شنیدم. تا از پنجره به حیاط منزل نگاه کردم دیدم افراد ناشناسی با لباس پلیس و یک ماشین نقره ای رنگ از منزل خارج شدند. هنگامی که پایین رفتم با صحنه تکان دهنده ای روبه رو شدم؛ بانوی سالخورده بشدت زخمی شده است بود و مستخدم منزل به خاطر ضربه ای که به سرش خورده بود روی زمین افتاده و پیرمرد هم نای حرف زدن نداشت. جهت همین به پلیس زنگ زدم.»

سرهنگ صفایی مدیر پلیس آگاهی استان البرز دراین باره گفت: «پس ازبررسی های تخصصی و با توجه به اطلاعاتی که به دست آوردیم توانستیم خیلی سریع متهمان را دستگیر کنیم وکماکان بازجویی از آنها ادامه دارد. به گفته وی، سارقان تحت عنوان مأمور پلیس وارد منزل زوج پیر شده است و با بستن دست و پای آنها اقدام به دزدی اموال منزل ازجمله چند تابلو فرش، رایانه و بعضی وسایل دیگر کرده بودند. سارقان دارای سوابق کیفری ازجمله مواد مخدرو دزدی هستند.

ساعت 10 صبح یکشنبه هفته گذشته در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های 110 راجع به یک دزدی مسلحانه، مأموران وارد خانه‌ای در خیابان گوهردشت کرج شدند و بانوی سالخورده‌ا

لحظات دیدار متهمان با مالباخته

صبح دیروز و درحالی که همه متهمان جهت بازسازی صحنه جرم همراه مأموران پلیس در منزل این زوج سالخورده حضور یافته بودند لحظه غیرمنتظره ای پیش آمد. پیرزن هنگامی که مستخدم سابقش را همدست دزدان دید در حالی که اشک می ریخت به این دختر جوان که تازه یک ماه از ازدواجش گذشته بود گفت: من تورا مثل دخترم دوست داشتم وحتی جهت جهیزیه ات کمک کردم وبرای اینکه در زندگی کم و کسری نداشته باشی هرکاری از دستم برآمد برایت انجام دادم بعد آیا همدست شوهرت شدی و به منزل ام دستبرد زدید و جان من وشوهرم را به خطر انداختید. تو که فقط بیست سال داری. چطور این کار را انجام دادی و شریک دزدان شدی؟

دختر جوان هم گفت: من شرمنده ام. باورکنید دزدان من و شوهرم را گول زدند و هنگامی که از مهربانی های شما به آشنایان مان گفتیم آنها نقشه دزدی را کشیدند. با این حال زن سالخورده دست نوازش برسر زن جوان کشید و گفت: «تو را می بخشم و هنوز دوستت دارم.اما شوهرت به درد زندگی تو نمی خورد.»

می بخشمت چون هنوز هم دوستت دارم ، لحظه تماشایی پیرزن مالباخته با سارقان, تو را که مثل دخترم دوست داشتم

واژه های کلیدی: پیرزن | سالخورده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz